Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Działdowie

Kolorowy pasek

Rejony opiekuńcze

 

Joanna Orzechowska

236970989

 

Osiedle „Nidzicka”

Lenartowicza, Karłowicza, Norwida, Północna

 

Agnieszka Lipowska

236970988

 

Asnyka, Konopnickiej, Kopernika, Mławska, Młyńska, Orzeszkowej, Parkowa, Piwna, Słoneczna, Strumykowa, Wąska, Wolności, Wyszyńskiego,

Osiedle „Polna”

Chabrowa, Chmielna, Dożynkowa, Graniczna, Gryczana, Jęczmienna, Kąkolowa, Konwaliowa, Lniana, Łubinowa, Makowa, Owsiana, Polna, Prosta, Pszeniczna, Rumiankowa, Rzepakowa, Wiosenna, Zbożowa, Żytnia

 

 

Łazarczyk Iwona
236970986

 

 

 

Osiedle „Nidzicka”

Nidzicka

Osiedle „Nidzicka Wschód”

Biedrawiny, Dębowa, Korczaka, Malewskiej, Przemysłowa, Rydygiera, Sosnowa, Świerkowa, św. Katarzyny Aleksandryjskiej,

 

 

Donata Celmer

236970987

 

Stare Miasto

Hallera, Jagiełły, Łąkowa, Męczenników,

 

Mielniczek Danuta

236970983

 

Stare Miasto

Boya-Żeleńskiego, Ogrodowa, Pocztowa, Skłodowskiej,

Osiedle „Księżodworska”

Kolejowa,

 

Anita Stenkel

w zastępstwie

Agnieszka Lipowska

 

Osiedle „Lidzbarska”

11 Listopada, Dmowskiego, Legionów Polskich, Letnia, Lidzbarska, Lotników, Małłka, Paderewskiego, Pileckiego, Raginisa, Reymonta, Sikorskiego, Traugutta, Żwirki i Wigury,

 

w zastępstwie

Wioletta Cybulska

 

Osiedle „Ogródki” 

17 stycznia, Budowlana, Dolna, Komorowskiego, Kwiatowa, Okrężna, Piaskowa, Robotnicza, Sportowa,

Drzymały, Okólna, Warmińska, Zacisze

 

 

w zastępstwie

Iwona Łazarczyk

 

Chopina, Gminna, Grunwaldzka, Olsztyńska, Rzemieślnicza,

 

Cybulska Wioletta

236970970

 

 

Leśna

Osiedle „Leśna II”

Agatowa, Bursztynowa, Diamentowa, Koralowa, Młodzieżowa, Perłowa, Słowikowa, Turkusowa, Rubinowa, Szafirowa, Szmaragdowa, ZHP, ZMW „Wici”, Zuchowa

Osiedle „Leśna III”

Cybisa, Fałata, Grottgera, Kossaka, Lentza, Malczewskiego, Matejki, Michałowskiego, Modrzewiowa, Orłowskiego, Podkowińskiego, Styki, Wita Stwosza, Wrzosowa, Wyczółkowskiego,

Osiedle „Leśna IV”

Boznańskiej, Chlebowskiego, Czyżewskiego, Gierymskiego, Makowskiego, Pronaszko, Witkiewicza,

 

Anczewska Dagmara

236970983

 

Stare Miasto

Bielnikowa, Cicha, Alfreda Wellengera, Górna, Katarzyny, Kościuszki, Krótka, Mazurska, Młyńska, Pl. 1-go Maja, Pl. Biedrawy, Pl. Mickiewicza, Poprzeczna, Słowackiego, Średnia, Tylna, Waryńskiego,

 

Płocharska

Teresa
236970988

 

Osiedle „Księżodworska I ,II”

Dąbrowskiej, Kochanowskiego, Księżodworska, Mrongowiusza, Osiedleńcza, Reja,

Osiedle „Księżodworska III”

Broniewskiego, Gałczyńskiego, Ignacego Krasickiego, Jana Brzechwy, Kajki, Powst. Wielkopolskich, Spokojna, Sienkiewicza, Tuwima, Wyspiańskiego, Żeromskiego,

Osiedle „Księżodworska IV”

Boczna, Brzozowa, Klonowa, Lipowa, Miodowa, Południowa, Prusa, Różana, Tulipanowa, Zielona,

 

 

Metadane

Źródło informacji:Paweł Witecki
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Paweł Witecki
Data wprowadzenia:2012-11-07 14:06:44
Opublikował:Paweł Witecki
Data publikacji:2012-11-07 14:24:41
Ostatnia zmiana:2018-05-08 08:02:23
Ilość wyświetleń:4577

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij